Cestovní horečka začíná – připoutejte se!

Norsko, ta potvůrka malá severská, si tak dlouho nedalo pokoj, až jsme se opět rozhodli se tam vydat. Já na studia a Martin mě psychicky podporovat a tahat do přírody, až mě to učení poleze krkem. A taky pracovat, ale pšššt. No, abyste z našich strastiplných cest taky něco měli, budeme sem průběžně přidávat zápisky. Ale to už vlastně všechno víte, takže začneme úplně odjinud.

Cestovní horečka

Čas mého odletu se po táborech, tréninkách, puťácích, flákání u babičky, spaní a jezení natolik přiblížil, že jsem byla nucena nad tím začít přemýšlet. A myšlení bolí, zvlášť, když je venku vedro, že by psa nevyhnal a musíte se sbalit na půl roku do deště a zimy. Mno nic, to přece musím zvládnout. Stačí mít dobrý seznam a dobře rozepsané úkoly, a pak to jde skoro samo. Tedy skoro, dokud jako já nezjistíte, že vám chybí spousta naprosto nepostradatelných věcí, které musíte mít!

Jaktože nemám žádný malý batůžek na výlety i pro takovéto chození do školy? A čím budu fotit, když můj foťáček dělá přes fotky divné modré čáry? Oblečení a boty snad mám všechno. Ale né, nemám normální boty do pěkného bergenského yr (čti: neustálý odporný déšť. Nebo že bych ty typy dešťů přeci jen začala číslovat?) Martyrium začíná. A abych toho náhodou neměla málo, ještě si trošku zacestuju, což?

Tour de la République Tchèque

Čtvrtek 30.7. Cesta Třebíč-Strakonice-Onšovice aneb návštěva tábora zbraslavských vlčat a světlušek.

Sobota 1.8. Cesta Onšovice-Popelín, protože bude rodinná oslava u Kulichů na chatě. A protože přece nebudu balit tak dlouho dopředu.

Pondělí 3.8. Popelín-Brno. Protože v Brně jsem dlouho nebyla a určitě by se mi stýskalo, kdybych se nerozloučila. A zklamala bych naši fakultní byrokracii, že jsem si to potvrzení o studiu nevyřídila.

Odpolene: Brno-Třebíč. Protože by se mi stýskalo po zácpách na D1. A protože batoh mám sbalený asi za hodinu a kufr dobalím zítra.

Úterý 4.8. Všechno dokoupeno, vyřízeno, sbaleno! Výsledek? Jedna krosna, kufr a malý batůžek. A pár věcí do společné přepravky. Ještěže zítra letím jen s krosnou a malým batůžkem. Ready for everything.

Odpoledne: Třebíč-Zbraslav. Protože bez zajížďky po krásách Čech to není ono a protože bez poslední večeře v Barabizně to prostě nejde.

Středa 5.8. Odlet. Ale o tom zase příště:-)

3 komentáře u „Cestovní horečka začíná – připoutejte se!“

Napsat komentář